Best Practices 20: dziesieć projektów prezentujących wzrost efektywności logistyki

26/03/2021

Zapraszamy do pobrania 20. numeru magazynu Best Practices. Przedstawiamy w nim dziesięć przykładów przedsiębiorstw, które zmodernizowały swoją logistykę dzięki współpracy z Mecaluxem. Firmy z branży spożywczej (Elaborados Cárnicos Medina), kosmetycznej (Natura Bissé) oraz elektronicznej (TAL) zdecydowały się na automatyzację, aby poprawić jakość obsługi i wyeliminować błędy w zamówieniach.

Prezentujemy również, jak dystrybutor torebek, walizek i portfeli – firma Pacomartinez oraz Intersurgical – międzynarodowy koncern specjalizujący się w produkcji urządzeń wspomagających oddychanie, całkowicie zmieniły sposób zarządzania magazynem za sprawą oprogramowania Easy WMS firmy Mecalux. Firma Intersurgical doskonale poradziła sobie z gwałtownym wzrostem liczby zamówień spowodowanym pandemią COVID-19, właśnie dzięki wdrożeniu WMS.

Jak każde wydanie naszego magazynu, bieżący numer prezentuje także zapowiedzi nowych projektów, w które zaangażowany jest Mecalux. Zachęcamy także do lektury felietonu na temat modułu rozszerzającego funkcjonalności Easy WMS, Multi Carrier Shipping Software, który skutecznie pomaga w organizacji procesów pakowania, etykietowania i wysyłki zamówień.

 

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć poprzednie wydania czasopisma..