Składowanie palet

Palety obsługiwane są przy użyciu wózków lub wind. Ładunki mogą być umieszczane na regałach na dwa sposoby: z zachowaniem dostępu do każdej palety lub akumulacyjnie.

Regały paletowe

Regały paletowe

Regały paletowe to najlepsze rozwiązanie w przypadku magazynów, gdzie konieczne jest składowanie różnorodnych produktów na paletach.

Regały wjezdne

Regały wjezdne

Jest to system pozwalający na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej.

Regały przesuwne Movirack

Regały przesuwne Movirack

Zastosowanie regałów przesuwnych Movirack umożliwia maksymalizację pojemności zarówno nowo powstających, jak i istniejących obiektów magazynowych z zachowaniem bezpośredniego dostępu do każdej palety.

Regały przepływowe

Regały przepływowe

Idealny system do składowania produktów z krótkim terminem ważności. Znajduje zastosowanie we wszystkich sektorach przemysłu i dystrybucji.

Magazyny samonośne

Magazyny samonośne

Zaawansowane osiągnięcie inżynierii umożliwiające budowę magazynu, w którym regały tworzą część systemu konstrukcyjnego budynku.

Pallet Shuttle (regały satelitarne)

Pallet Shuttle (regały satelitarne)

Pallet Shuttle to półautomatyczny system magazynowania akumulacyjnego, który pozwala zwiększyć pojemność magazynu i przyspieszyć obsługę ładunków.

Regały push-back

Regały push-back

Push-back to regały zwiększające pojemność magazynu i przyspieszające operacje pobierania i odkładania jednostek ładunkowych.

Missconfigured or missplaced portlet, no content found
Dynamic Content: false
Master Name: Showroom-banner
Template Key: