Klienci

Klienci

Spersonalizowane projekty magazynowe dla każdej firmy i sektora

Od ponad 55 lat realizujemy projekty dla firm różnej wielkości i z różnych sektorów

Poznaj bliżej niektóre z najnowocześniejszych rozwiązań opracowanych przez Mecalux

Nasz priorytet – zadowolenie klienta

Udane wdrożenia w małych, średnich i dużych firmach we wszystkich sektorach

Dzięki kompleksowej ofercie obejmującej rozwiązania z zakresu logistyki magazynowej i technologii cyfrowych firma Mecalux opracowuje dedykowane projekty, które pozwalają klientom uzyskać przewagę konkurencyjną.

Zobacz realizacje:

    No hay datos

  • ← Pierwsza
  • Poprzednia
  • Następna
  • Ostatnia →

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Cepsa

Nowy magazyn automatyczny to jedna z największych inwestycji w fabryce środków smarnych Cepsa. Współpraca z firmą Mecalux układała się bardzo pomyślnie. W jej wyniku zintegrowaliśmy procesy produkcyjne, rozlewnię oraz wysyłkę towaru.

Stéphane Barthélémy Kierownik Operacyjny
Cepsa
Heidelberg

Dzięki Easy WMS udało nam się poprawić parametry w zakresie czasu reakcji, wykorzystania miejsc na regałach i kontroli jakości. Nowe oprogramowanie pozwoliło nam uprościć zarządzanie stanem magazynowym.

Sonia Ros Menadżer ds. Logistyki
Heildelberg
Adidas

Rozwiązanie zastosowane przez Mecalux pozwoliło nam osiągnąć najważniejszy cel, jaki sobie postawiliśmy dla tego magazynu: przygotowywanie i wysyłanie zamówień w jak najkrótszym czasie. Zoptymalizowaliśmy także wykorzystanie powierzchni magazynowej, by uzyskać większą pojemność.

Felix Felder Dyrektor Operacyjny
Adidas
Decathlon

Wysoka jakość i optymalny układ regałów pozwoliły nam znacząco usprawnić kompletację. Możemy teraz szybciej realizować zamówienia klientów kupujących przez internet i zaopatrywać wszystkie nasze sklepy w Wielkiej Brytanii.

Zsolt Kabai Kierownik projektu
Decathlon UK
Michelin

Do realizacji tego magazynu wybraliśmy Mecalux po przeanalizowaniu propozycji jeszcze pięciu innych firm. Przekonało nas doświadczenie Mecaluxu w budowie obiektów samonośnych oraz wysoka jakość produktów.

Antonio J. García-Montalvo Kierownik projektu automatycznego magazynu
Michelin