Mecalux otwiera oddział w Holandii

15/09/2020

Mecalux, światowy lider w produkcji wyposażenia magazynów, dzięki otwarciu swojego pierwszego oddziału w Holandii będzie bliżej swoich klientów z tego kraju. W ten sposób zapewni tamtejszym firmom jeszcze sprawniejszą i szybszą realizację usług.

Nowe biuro handlowe powstało w Amsterdamie w ramach planu rozwoju realizowanego przez Mecalux w ostatnich latach. Oddział ten będzie wspierać holenderskie przedsiębiorstwa w obliczu rosnącej popularności handlu elektronicznego, która niesie nowe wyzwania w produkcji, magazynowaniu i dystrybucji.

W Europie Mecalux posiada biura handlowe w Hiszpanii, Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Belgii, Francji, Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Turcji, a także cztery zakłady produkcyjne: trzy w rodzimej Hiszpanii (Barcelona, Gijón i Palencia) oraz jeden w Polsce (Gliwice).

Sieć sprzedaży Mecaluxu obejmuje ponad 70 krajów na całym świecie. Firma opiera swoją strategię rozwoju na ekspansji na rynki zagraniczne poprzez otwieranie oddziałów, rozbudowę sieci handlowej i dystrybucyjnej, a także na inwestycjach w badania, rozwój i innowacje w obszarze oprogramowania oraz rozwiązań automatycznych. Ta strategia, wraz z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży, sprawia, że Mecalux może oferować swoim klientom wysokiej jakości produkty i usługi.

Dane kontaktowe zespołu handlowego z holenderskiego oddziału Mecaluxu:

Herikerbergweg 244
1101 CT, Amsterdam
Tel.: +31 208 08 30 95
E-mail: info@mecalux.nl
www.mecalux.nl