Best Practices 22: zwiększenie wydajności na przykładzie 12 studiów przypadków

05/10/2021

Co zrobić, by pomieścić 60% asortymentu na zaledwie 5% powierzchni magazynu? Jak zautomatyzować magazyn obsługujący sprzedaż internetową? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w 22. numerze magazynu „Best Practices”, dzięki któremu nasi Czytelnicy są zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie logistyki.

W najnowszym wydaniu przedstawiamy 11 projektów zrealizowanych przez Mecalux dla przedsiębiorstw z różnych branż i krajów, między innymi: automatyczne mroźnie zakładu mięsnego Incarlopsa w Hiszpanii, magazyn z półautomatycznym systemem Pallet Shuttle firmy mleczarskiej Producers Dairy w Stanach Zjednoczonych, czy wdrożenie oprogramowania Easy WMS w magazynie operatora logistycznego Pfeifer w Słowenii.

Oprogramowanie do zarządzania magazynem Easy WMS zajmuje centralne miejsce w tym wydaniu. Coraz więcej firm, takich jak np. międzynarodowy koncern BASF, cyfryzuje logistykę, aby uzyskać pełną identyfikowalność produktów, usprawnić procesy magazynowe oraz wyeliminować błędy.

Prezentujemy również zapowiedzi nowych projektów, nad którymi pracujemy w różnych częściach świata, a także trzy reportaże: o zastosowaniach sztucznej inteligencji w logistyce, o rozwiązaniach automatyzujących magazyny obsługujące zamówienia internetowe oraz o oprogramowaniu umożliwiającym integrację zarządzania zapasami magazynu i sklepów stacjonarnych.

 

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć poprzednie wydania czasopisma.