Mecalux – film korporacyjny

Mecalux jest obecny w ponad 70 krajach na świecie i posiada ponad 50-letnie doświadczenie w branży

Transkrypcja filmu

Mecalux to jedno z wiodących przedsiębiorstw na światowym rynku rozwiązań logistycznych. Jesteśmy w czołówce firm produkujących zaawansowane systemy magazynowe.

Od ponad 50 lat projektujemy i dostarczamy naszym klientom efektywne i skuteczne rozwiązania magazynowe.

Działamy na całym świecie jako kompleksowy dostawca. Dostarczamy, wdrażamy i integrujemy nasze produkty: oprogramowanie zarządzające magazynem, automatyczne systemy składowania, regały magazynowe oraz systemy transportu wewnętrznego.

Posiadamy 11 zakładów produkcyjnych w Europie i Ameryce, o łącznej powierzchni 370 000 m2, oraz centrum, w którym pracujemy jedynie nad rozwojem funkcjonalności naszego oprogramowania magazynowego.

Nasze możliwości pozwalają nam wybiegać w przyszłość.

Jesteśmy blisko naszych klientów w każdej części świata. Jesteśmy obecni w ponad 70 krajach i zatrudniamy międzynarodową grupę specjalistów liczącą 3900 osób.

Posiadamy cztery centra technologiczne, w których zgodnie ze strategią ciągłego rozwoju i ulepszania stosowanych technologii projektujemy nowe produkty, badamy surowce, rozwiązania konstrukcyjne i wykończenia oraz wykonujemy obliczenia wytrzymałościowe i testy.

Nasze produkty spełniają wymagania obowiązujących norm jakościowych i w zakresie bezpieczeństwa.

Stosujemy oprogramowanie wykonujące zaawansowane obliczenia oraz tworzące modele 3D, co pozwala na przeprowadzanie symulacji zachowań statycznych i dynamicznych.

Prowadzimy zintegrowaną politykę ochrony środowiska zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju energetycznego.

Współpraca z wieloma podmiotami z różnych dziedzin i branż pozwala nam na działanie w charakterze generalnego wykonawcy nawet w przypadku najbardziej złożonych projektów.

Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług, towarzysząc im na każdym etapie realizacji, od projektu po serwis posprzedażowy.

W siedzibie głównej grupy Mecalux, w Barcelonie, znajdują się dwa salony pokazowe o łącznej powierzchni 8500 m2.

Naszą najlepszą wizytówką są tysiące instalacji magazynowych wdrożonych z sukcesem na całym świecie i ponad 50-letnie doświadczenie.