Intersurgical zarządza swoim brytyjskim magazynem z pomocą Easy WMS Mecaluxu

27/01/2020

Intersurgical, producent i dostawca urządzeń medycznych wspomagających oddychanie, wdroży system zarządzania magazynem Easy WMS w swoim nowym centrum dystrybucyjnym w Wokingham w Wielkiej Brytanii.

Easy WMS będzie zarządzać wszystkimi procesami odbywającymi się w obiekcie – od wyznaczenia miejsca składowania każdego produktu na podstawie jego cech i rotacji, poprzez zagwarantowanie odpowiedniej kontroli jakości, po organizację wysyłki do odbiorców i innych obiektów firmy Intersurgical. Dzięki temu zapewniona zostanie optymalizacja pracy magazynu i bieżąca kontrola stanu magazynowego.

Intersurgical zna już rozwiązania Mecaluxu, dzięki którym usprawnił procesy logistyczne w swoich obiektach, aby być gotowym na dynamiczny rozwój. Obecnie Mecalux buduje dla koncernu automatyczny magazyn samonośny na Litwie. W tym obiekcie również zostanie wdrożony system Easy WMS.

Charles Bellm – Dyrektor wykonawczy w firmie Intersurgical
„Dzięki Easy WMS zmodernizujemy procesy logistyczne i zyskamy wyższą wydajność w nowych magazynach. Dążymy do maksymalnej automatyzacji, by zapewnić lepszą obsługę odbiorcom, a tym samym podnieść konkurencyjność naszej firmy”.

Easy WMS firmy Mecalux w magazynie Intersurgical w Wielkiej Brytanii

Ponad 30 lat na rynku

Intersurgical zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń wspomagających oddychanie. Produkty firmy są stosowane w anestezjologii, intensywnej terapii oraz terapii tlenowej i aerozolowej, zarówno do leczenia szpitalnego, jak i domowej opieki nad chorymi.