Magazyn suplementów diety firmy Clinical Nutrition w Hiszpanii

27/11/2019

Clinical Nutrition, hiszpański producent i dystrybutor suplementów diety zarówno dla sportowców, jak i osób ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi, wdroży w swoim magazynie w Argentonie koło Barcelony oprogramowanie Easy WMS Mecaluxu, które usprawni realizację wszystkich etapów procesu logistycznego.

Easy WMS w magazynie suplementów diety firmy Clinical Nutrition

System zarządzania magazynem Easy WMS będzie wyznaczał miejsca składowania produktów na podstawie ich cech i rotacji, a następnie będzie wskazywał operatorom wózków trójstronnych, gdzie mają umieścić poszczególne artykuły.

Zamówienie obejmuje także moduł Supply Chain Analytics, który rozszerza funkcjonalności systemu, dostarczając szczegółowe dane na temat głównych czynności wykonywanych w magazynie, co pozwoli firmie Clinical Nutrition wprowadzać ulepszenia zwiększające wydajność obiektu.

Xavier Heras Guilera – dyrektor ds. logistyki w Clinical Nutrition
„Oprogramowanie Easy WMS, które dostarczy nam firma Mecalux, pomoże nam udoskonalić łańcuch dostaw dzięki możliwości monitorowania całego procesu magazynowego i śledzenia każdego produktu. Razem z inauguracją nowego magazynu w 2020 roku umożliwi to dalszy rozwój naszej firmy”.

O firmie Clinical Nutrition

Od momentu swojego powstania w 1981 roku firma Clinical Nutrition jest jednym z największych w Hiszpanii producentów suplementów diety wspomagających żywienie m.in. sportowców i osób chorych. Wszystkie produkty powstają z surowców najwyższej jakości i spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Są wytwarzane w fabryce znajdującej się w Argentonie w pobliżu Barcelony, skąd trafiają na rynki kilkunastu krajów Europy.