Niezbędny element dla usprawnienia łańcucha dostaw

06/08/2021

Meksykańska firma STB CAPS, lider w dystrybucji czapek z daszkiem, wdroży system zarządzania magazynem Easy WMS w swoim obiekcie w stolicy Meksyku. Integracja tego oprogramowania z systemem ERP MasAdmin poprawi kontrolę nad asortymentem liczącym ok. 1700 produktów oraz usprawni obieg ładunków od przyjęcia do ich wysyłki do klientów.

Easy WMS firmy Mecalux w magazynie dystrybutora czapek z daszkiem STB CAPS

STB CAPS działa od 15 lat i nieustannie się rozwija, powiększając swój rynek. Firma posiada w ofercie czapki z daszkiem w przeróżnych stylach i kolorach. Aby móc zapewnić sprawną dystrybucję w całym kraju, potrzebuje elastycznego łańcucha dostaw, a także pełnej kontroli nad towarem.

Easy WMS pozwoli firmie odpowiednio zorganizować składowanie i efektywnie zarządzać operacjami realizowanymi w magazynie. W tym celu system będzie identyfikować towar w momencie jego przyjęcia i na podstawie cech i poziomu rotacji poszczególnych produktów przypisze im lokalizację. Logiczne rozmieszczenie produktów zoptymalizuje pracę operatorów, którzy będą pokonywali mniejsze odległości, aby odłożyć towar na regał czy skompletować zamówienia.

Chcemy mieć pełną kontrolę zarówno nad realizowanymi operacjami, jak i stanem magazynowym. Oprogramowanie magazynowe Easy WMS Mecaluxu, pozwoli nam to osiągnąć. Jesteśmy przekonani, że system zostanie dostosowany do specyfiki działalności STBcaps, która polega na realizacji bardzo dużej liczby zamówień z wielu punktów sprzedaży oraz składanych przez stronę internetową.

Jorge Rubí, Dyrektor Finansowy w firmie STB CAPS

Wiodący meksykański dystrybutor czapek

STB CAPS to firma, która od 15 lat zajmuje się dystrybucją czapek z daszkiem w całym Meksyku. Bogata oferta, doskonała jakość i atrakcyjne ceny produktów uczyniły z niej jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych w kraju.