Best Practices: sukces logistyczny w dziesięciu odsłonach

08/10/2020

W 18. numerze czasopisma Best Practices prezentujemy 10 projektów zrealizowanych w firmach, które są wiodącymi przedstawicielami swoich branż i postanowiły zmodernizować logistykę. Mecalux znalazł dla nich rozwiązania dostosowane do specyfiki działalności i zaspokajające konkretne potrzeby logistyczne.

Czy ciekawi Cię, jak to możliwe, że produkty gotowe, półprodukty i surowce składuje się na paletach, w workach big bag i paletopojemnikach w jednym, w pełni zautomatyzowanym korytarzu, w którym panują dwie różne temperatury? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób w magazynie automatycznym składuje się 1,5 miliona toreb papierowych produkowanych dziennie? Automatyzacja procesu logistycznego to klucz do sukcesu, co doskonale widać w magazynach firm Cosmopak, Finieco, Surplus Moto, Pons Químicas i Luca Cuccolini.

Automatyzacja operacji magazynowych wymaga również wdrożenia oprogramowania magazynowego. W niniejszym numerze analizujemy, jak system Easy WMS usprawnia zarządzanie magazynem hiszpańskiego producenta win Viñas Familia Gil oraz jak zapewnia pełną identyfikowalność 1800 pozycji asortymentowych francuskiej firmy z branży rolniczej Maison François Cholat.

 

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć poprzednie wydania czasopisma.