Regały Movirack w trzech mroźniach firmy Montfrisa w Hiszpanii

08/05/2019

Mecalux wyposaży trzy nowe mroźnie firmy Monrfrisa w regały przesuwne Movirack. Jest to drugi etap inwestycji w kompleksie logistycznym w Algamesí (Walencja), która pozwoli uzyskać 15 769 miejsc paletowych potrzebnych do zmagazynowania wszystkich produktów należących do klientów firmy.

Trzy mroźnie firmy Montfrisa w Hiszpanii

Regały o wysokości 12,5 m będą umieszczane na ruchomych podstawach, co pozwoli zmniejszyć liczbę korytarzy roboczych, a tym samym uzyskać większą pojemność magazynową.

Alejandro Montón – Kierownik marketingu firmy Montfrisa
Wybraliśmy Mecalux, ponieważ posiada bogate doświadczenie i potrafi dostosować oferowane produkty do wymogów, które zakłada projekt. Zaproponowane rozwiązanie w postaci regałów przesuwnych efektywniej wykorzysta dostępną przestrzeń i zwiększy pojemność magazynową”.

O Montfrisa

Przedsiębiorstwo Montfrisa założone w 1919 roku w Galicji jest operatorem logistycznym wyspecjalizowanym w obsłudze towaru przechowywanego w kontrolowanej temperaturze. Aktualnie dysponuje miejscem na ponad 36 350 palet w sześciu magazynach zlokalizowanych w Madrycie, Barcelonie, Vigo, Bilbao, Sewilli i Walencji.