Salicru modernizuje i digitalizuje swój magazyn urządzeń elektronicznych

20/01/2020

Salicru, hiszpański producent urządzeń elektronicznych, zdecydował się na modernizację swojego magazynu w Barcelonie poprzez zastosowanie technologii business intelligence w celu zoptymalizowania wydajności.

W tym celu Mecalux wdroży w obiekcie oprogramowanie magazynowe Easy WMS, które będzie koordynowało wszystkie operacje odbywające się w magazynie. Jest to elastyczny i skalowalny system, który można dostosować do wszelkich zmian wprowadzanych w procesie logistycznym w związku ze wzrostem sprzedaży.

Easy WMS zostanie zainstalowany wraz z trzema modułami rozszerzającymi jego funkcjonalności: Multi Carrier Shipping umożliwi dokładne monitorowanie wysyłek, Supply Chain Analytics pozwoli analizować dane dotyczące stanu magazynowego i identyfikować aspekty procesu magazynowego wymagające usprawnienia, natomiast Easy Assistant zapewni możliwość dostosowania konfiguracji systemu do zmian wprowadzanych w magazynie.

Digitalizacja magazynu urządzeń elektronicznych firmy Salicru w Barcelonie

O firmie Salicru

Salicru to hiszpański producent wysokiej jakości zasilaczy awaryjnych (UPS), gwarantujących stałe zasilanie urządzeń elektrycznych w biurach, sklepach, fabrykach i gospodarstwach domowych. Już od ponad półwiecza opracowuje rozwiązania, które są stosowane zarówno przez przedsiębiorstwa i organy administracji publicznej, jak i osoby prywatne. Duch przedsiębiorczości i strategia rozwoju na rynkach zagranicznych sprawiły, że dziś firma Salicru jest obecna w ponad 50 krajach i posiada oddziały we Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Chinach, Meksyku i na Węgrzech.