Pracuj z nami

C++ Analyst Developer

Dział:

Inżynieria

Lokalizacja:

Barcelona - Silici

Prezentacja firmy:

Grupa Mecalux to jeden ze światowych liderów na rynku systemów magazynowych. Nasza działalność opiera się na najnowocześniejszych technologiach i doświadczeniu zdobytym w trakcie ponad 50-letniej działalności w branży. Dla naszych klientów projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy regały magazynowe oraz automatyczne systemy składowania. Specjalizujemy się również we wdrażaniu oprogramowania do zarządzania magazynami dla przedsiębiorstw z każdej branży.

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy rozległą sieć dystrybucyjną w ponad 70 krajach. Mamy 7 centra technologiczne, z których jedno znajduje się w Gliwicach, oraz 11 zakładów produkcyjnych w Europie oraz obu Amerykach. Dzięki temu możemy nieprzerwanie umacniać swoją pozycję, rozwijając się na coraz to nowych rynkach.

Jako pionierzy innowacji i rozwoju o jasno sprecyzowanej wizji przyszłości poszukujemy utalentowanych specjalistów, którzy chcieliby dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy i realizować się zawodowo w logistyce – jednym z najbardziej wyróżniających się obecnie sektorów na rynku pracy.

Opis oferty:

Advanced knowledge of C/C++ and STL.
Experience in concurrent programming.
Experience with algorithms and data structures.
Design patterns and UML.
Windows and Linux operating system.
GIT.

 

 

Minimalne wymagania:

Knowledge of mathematical libraries.
Experience in genetic algorithms.
Experience in graphics libraries: OpenGL, DirectX.
Experience in Python programming language.
Knowledge of testing tools.

 

Mecalux oferuje:

CONTRACT:
Indefinite duration

Dzień pracy:

8:00-18:00

Kontakt

praca@mecalux.com