Dwa nowe biura i centrum logistyczne w Kolumbii – najnowsze projekty firmy Mecalux w Ameryce Południowej

11/08/2016

Mecalux wytrwale buduje swoją pozycję w Ameryce Południowej i obecnie jest wiodącym na tym kontynencie producentem systemów magazynowania. Dzięki otwarciu nowych biur handlowych w Bogocie i Medellín oraz centrum logistycznego w Yumbo (gmina sąsiadująca z Cali, nieopodal portu Buenaventura), firma rozszerzyła zasięg działania w Kolumbii.

W nowym magazynie utrzymywane będą zapasy tych produktów firmy Mecalux, na które w Kolumbii jest największe zapotrzebowanie. Dzięki temu firma znajdzie się bliżej swoich Klientów w tym kraju i będzie w stanie zaoferować im krótsze terminy dostaw.

W nowym centrum logistycznym powstanie również ekspozycja demonstrująca rozwiązania oferowane przez Mecalux, takie jak regały paletowe, wjezdne, push-back, przepływowe, wspornikowe i system Pallet Shuttle. Dzięki temu potencjalni Klienci będą mogli sprawdzić, jak działają poszczególne systemy.

Obecność firmy Mecalux w Kolumbii dopełnia strona internetowa www.mecalux.com.co, prezentująca wszystkie niezbędne informacje o poszczególnych systemach magazynowania, a także aktualności adresowane do odbiorcy kolumbijskiego.

Firma Mecalux wzięła również udział w Międzynarodowych Targach Przemysłu w Bogocie, które odbyły się w dniach od 26 do 30 września 2016. Zespół handlowo-techniczny kolumbijskiego oddziału firmy Mecalux miał okazję spotkać się z firmami zainteresowanymi rozwiązaniami, które usprawnią funkcjonowanie ich łańcucha logistycznego.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt z Mecalux Colombia:

Tel. 0180000 423553
info@mecalux.com.com
www.mecalux.com.co