Mecalux zaprezentuje swoją ofertę na targach Food Expo w Gdańsku

16/05/2019

W dniach 29–31.05.2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku odbędzie się druga edycja największych w Polsce północnej targów spożywczych – FOODEXPO. Impreza będzie się odbywać jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH.

Gdańskie targi odbywają się w cyklu dwuletnim i są doskonałą okazją dla firm do zaprezentowania swojej oferty przeznaczonej dla odbiorców działających w branży spożywczej. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy jest wzrastający wśród konsumentów trend dbania o zdrowie związany ze świadomością bliskości z naturą, a także chęć poszukiwania nowych, wyjątkowych produktów spożywczych.

 

Zakres działalności przedsiębiorstw wystawiających się na targach jest niezwykle szeroki, dzięki czemu impreza prezentuje wizytującym ją gościom kompleksową ofertę. Wśród wystawców spotkać będzie można m.in. producentów i dystrybutorów żywności i napojów, firmy technologiczne oferujące urządzenia dla przetwórstwa i zakładów produkcyjnych, dostawców wyposażenia sklepów, hurtowni i magazynów, firmy transportowe i wiele innych.

Na targach, swoją ofertę dla branży spożywczej przedstawi również Mecalux. W czasie trzech dni gdańskiej imprezy na stoisku B17 zaprezentujemy systemy magazynowe, które doskonale sprawdzają się w chłodniach, mrożniach i obiektach, w których składowane produkty wymagają zachowania precyzyjnie określonych warunków wewnętrznych. Regały przesuwne Movirack, regały przepływowe, regały wjezdne i system Pallet Shuttle – wszystkie wymieniona rozwiązania magazynowe nie tylko są optymalnym i ekonomicznym wyborem do przechowywania produktów spożywczych, ale też zapewniają przedsiębiorstwu maksymalną wydajność pod kątem wykorzystania dostępnej przestrzeni magazynowej. Co jest szczególnie ważne dla wymogów branży, nasze produkty posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny, zapewniając pełne bezpieczeństwo i utrzymanie wysokiej jakości składowanych artykułów spożywczych.

Odwiedź nas podczas targów Foodexpo!

FOODEXPO – 2. Targi Spożywczo-Gastronomiczne

Stoisko B17