Mecalux drugi rok z rzędu wymieniony w raporcie Gartner® Magic Qadrant™

08/06/2022

Mecalux już drugi rok z rzędu został wymieniony w ogólnoświatowym raporcie firmy Gartner Magiczny Kwadrant dla Systemów Zarządzania Magazynem dzięki autorskiemu oprogramowaniu magazynowemu Easy WMS.

Easy WMS Mecaluxu w raporcie 2022 Magiczny Kwadrant dla Systemów Zarządzamia Magazynem

Raport analityczno-badawczej firmy Gartner, dostarczającej niezależnych ocen rozwiązań technologicznych, prezentuje głęboką analizę rynku dla firm, które chcą usprawnić działanie swojego łańcucha dostaw.

„Uwzględnienie Mecaluxu po raz drugi z rzędu w raporcie Gartnera to wyraz uznania dla naszej pracy nad rozwiązaniami informatycznymi dla łańcucha dostaw. Mecalux nieustannie udoskonala system Easy WMS, aby stanowił odpowiedź na zmieniające się potrzeby sektora oraz by pomagał naszym klientom zwiększać swoje możliwości w zakresie logistyki” – mówi Javier Carrillo, Dyrektor Generalny Mecaluxu.

Mecalux już od 22 lat opracowuje i wdraża rozwiązania cyfrowe przeznaczone do magazynów obsługiwanych ręcznie oraz magazynów automatycznych. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu ponad 360 inżynierów oprogramowania Easy WMS to niezawodny, elastyczny i skalowalny system, który podnosi wydajność logistyczną różnej wielkości firm ze wszystkich sektorów. Easy WMS został już wdrożony w ponad 1000 obiektów w 36 krajach.

Oprogramowanie magazynowe firmy Mecalux oferuje szeroki zakres funkcjonalności oraz wiele zaawansowanych modułów dodatkowych, które przyczyniają się do zwiększenia rentowności prowadzonej działalności, skutecznie odpowiadając na wszelkie wyzwania logistyczne. Easy WMS oferuje spersonalizowane rozwiązania na potrzeby zarządzania zamówieniami w branży e-commerce, płynnej komunikacji z firmami spedycyjnymi czy pełnej synchronizacji między operatorem logistycznym i klientami.

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na model SaaS (Software as a Service), czyli oprogramowanie jako usługa w chmurze, który umożliwia korzystanie z systemu z dowolnej stacji roboczej, szybką instalację oraz większą skalowalność systemu.

Kliknij tutaj, aby pobrać bezpłatną kopię raportu Gartnera.

 

Nota prawna firmy Gartner

Gartner i Magic Quadrant są zastrzeżonymi znakami towarowymi i znakami usługowymi firmy Gartner, Inc. i/lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Zostały wykorzystane w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Publikacja w wersji oryginalnej: Gartner, Magic Quadrant for Warehouse Management Systems, Simon Tunstall, Dwight Klappich, Rishabh Narang, 1 czerwca 2022.

Gartner nie promuje żadnego dostawcy, żadnego produktu ani żadnej usługi opisanych w jego badaniach, a także nie doradza potencjalnym użytkownikom wyboru jedynie tych dostawców, którzy w jego badaniu uzyskali najwyższe noty lub zostali w inny sposób wyróżnieni. Publikacje badawcze firmy Gartner oparte są na jej opiniach i nie należy ich traktować jako prawdy absolutnej. W stosunku do niniejszego badania Gartner nie daje – ani w sposób wyraźny, ani w sposób dorozumiany – gwarancji przydatności handlowej ani przydatności do określonego celu.

O firmie Mecalux

Grupa Mecalux, z siedzibą w Barcelonie i Chicago, to jeden ze światowych liderów technologii magazynowych i oprogramowania logistycznego z ponad 50-letnim doświadczeniem. Opracowuje i dostarcza technologie automatyzacji magazynów, systemy zarządzania logistyką oraz regały magazynowe dla firm ze wszystkich sektorów. Grupa Mecalux posiada na całym świecie rozległą sieć dystrybucyjną, 11 zakładów produkcyjnych oraz 7 ośrodków badawczo-rozwojowych. Zatrudnia ponad 4600 pracowników.