Easy WMS. Oprogramowanie logistyczne stworzone przez ekspertów w obszarze magazynowania

Elastyczny, uniwersalny i skalowalny – Easy WMS to nieoceniona pomoc w rozwoju Twojej firmy.

Easy WMS. Oprogramowanie logistyczne stworzone przez ekspertów w obszarze magazynowania

Transkrypcja filmu

We wszystkich sektorach rynku, w milionach firm i w codziennej pracy każdego przedsiębiorcy jest j eden wspólny element: logistyka.

Dziś logistyka ma ogromny wpływ na codzienne życie każdego z nas, pozwala nam realizować potrzeby i działać zgodnie z naszymi zwyczajami.

Ale zwyczaje i potrzeby nieustannie ewoluują. Cyfryzacja zmienia wszystko – od sposobu, w jaki się komunikujemy, po sposób, w jaki zdobywamy nowe doświadczania.

Mecalux przeszedł tę transformację wraz ze swoimi klientami, oferując na początku standardowe regały, później rozwiązania automatyczne zwiększające wydajność i rentowność ich użytkowników i wreszcie tworząc oprogramowanie magazynowe będące wypadkową doświadczenia profesjonalistów, którzy od ponad 50 lat rozwiązują wszelkiego typu problemy logistyczne.

Easy WMS to opracowane przez Mecalux Software Solutions oprogramowanie magazynowe, nad którego rozwojem każdego dnia pracuje nasz zespół inżynierów i programistów.

Działając w teraźniejszości, lecz podążając za ciągłymi przeobrażeniami na rynku, pojawianiem się nowych technologii i zmianami nawyków konsumenckich, tworzymy inteligentne i przyszłościowe rozwiązanie, które dostosowuje się do specyfiki każdej firmy i każdego produktu: system zarządzania magazynem Easy WMS, który wraz z modułami rozszerzającymi jego funkcjonalności upraszcza każdą czynność składającą się na logistykę.

Wiemy, że logistyka może być kluczem do sukcesu Twojej firmy. Dlatego robimy wszystko, aby dostarczyć Ci narzędzie, które umożliwi sprawne zarządzanie magazynem i zachodzącymi w nim procesami, automatyzację przepływu towaru, koordynację pracy ludzi i urządzeń, a ponadto będzie się rozwijać się razem z Twoją firmą.

Dziś wszyscy rywalizują o to, by być najszybszym, najskuteczniejszym, najlepszym. Meta jest tam, dokąd inni nie dotarli.

Oprogramowanie magazynowe Mecaluxu sprawi, że Twoja firma zawsze będzie w czołówce, by móc walczyć o pierwsze miejsce.

Elastyczny, uniwersalny i skalowalny – Easy WMS to nieoceniona pomoc w rozwoju Twojej firmy.