Chłodnia i mroźnia z regałami przesuwnymi dla firmy Euroambrosías spod Madrytu

14/08/2019

Mecalux wyposaży mroźnię i chłodnię hiszpańskiego producenta dań gotowych Euroambrosías w Pinto pod Madrytem w regały przesuwne Movirack, które pomieszczą łącznie 2515 palet.

W mroźni produkty będą składowane w temperaturze -20ºC, natomiast w chłodni będzie panowała temperatura 2ºC. W obydwu obiektach Mecalux zamontuje regały o długości 33 m i wysokości 10,6 m.

Mroźnia i chłodnia firmy Euroambrosías koło Madrytu

Regały przesuwne są umieszczone na ruchomych podstawach, dzięki którym automatycznie przesuwają się na boki, tworząc korytarz obsługowy w dowolnym miejscu według potrzeb. Dzięki wyeliminowaniu konieczności tworzenia wielu stałych korytarzy pojemność magazynowa jest większa, a to z kolei przekłada się na niższe zużycie energii niezbędnej do utrzymania niskiej temperatury.

Euroambrosías – naturalny smak

Oferta firmy Euroambrosías, która od 14 lat specjalizuje się w produkcji dań gotowych, skierowana jest do sieci hotelowych oraz hiper- i supermarketów. Dania przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych surowców i nie zawierają barwników oraz konserwantów. Powstają w fabryce łączącej nowoczesne technologie z tradycyjnymi metodami produkcji.