Skuteczne zarządzanie lekami dla pacjentów z Afryki w firmie Exphar

31/01/2019

Easy WMS będzie kierować procesem magazynowym w belgijskiej firmie Exphar

 

Exphar, belgijski producent i dystrybutor leków dla pacjentów z kontynentu afrykańskiego, w 2019 roku wdroży w swoim obiekcie w Nivelles nieopodal Brukseli opracowany przez Mecalux system zarządzania Easy WMS.

Firma, która obecnie do zarządzania magazynem wykorzystuje system ERP, zdecydowała się połączyć go z Easy WMS, aby usprawnić przyjmowanie towaru, kompletację i wysyłkę gotowych zamówień.

Ponieważ od środków farmaceutycznych zależy zdrowie tysięcy ludzi, możliwość śledzenia każdego produktu jest bardzo istotna. Easy WMS w dużym stopniu przyczyni się zatem do poprawy zarządzania stanem magazynowym i do zwiększenia dynamiki procesów magazynowych odbywających się obiekcie.

O firmie Exphar

Exphar to działająca od 1981 roku belgijska firma farmaceutyczna, która prowadzi dystrybucję leków we wszystkich francusko- i angielskojęzycznych krajach Afryki. Doskonale dostosowała się do realiów gospodarczych i warunków sanitarnych panujących w tej części świata, aby móc oferować produkty najlepszej jakości w przystępnych cenach. Exphar posiada w swojej ofercie m.in. witaminy i antybiotyki oraz leki przeciwbólowe, przeciwmalaryczne i przeciwpasożytnicze.