TB Group: precyzja i kontrola logistyki międzynarodowej

13/04/2022

Hiszpański producent i dystrybutor środków ochrony indywidualnej, TB Group, wdroży w swoim obiekcie w Burgos w północnej Hiszpanii oprogramowanie magazynowe Easy WMS wraz z modułami Multi Carrier Shipping Software i Supply Chain Analytics Software. Cyfryzacja łańcucha dostaw pozwoli firmie lepiej wykorzystywać zasoby, a tym samym zapewnić klientom szybszą i bezbłędną dostawę zamówień.

TB Group będzie zarządzać magazynem środków ochrony indywidualnej z Easy WMS

Produkty firmy TB Group są dostępne w ponad 30 krajach, dlatego aby zamówienia docierały do wszystkich odbiorców na czas, niezbędny jest sprawnie działający łańcuch dostaw. W zapewnieniu wydajnego funkcjonowania magazynu nieocenioną pomoc będzie stanowił moduł Supply Chain Analytics Software, rozszerzający funkcjonalności systemu Easy WMS. Program ten umożliwi dokładną analizę procesu magazynowego, dostarczając dane, które pozwolą zidentyfikować obszary wymagające usprawnień.

Moduł Multi Carrier Shipping Software przyspieszy i usprawni realizację zamówień. Rozszerzenie to zwiększy efektywność procesu na ostatniej prostej, czyli na etapie pakowania, etykietowania i wysyłki. Narzędzie będzie wysyłało operatorom dokładne wskazówki ułatwiające bezbłędne wykonanie tych czynności, a ponadto zapewni automatyczną komunikację między magazynem a firmami spedycyjnymi.

Poprzez wdrożenie systemu Easy WMS chcielibyśmy stale usprawniać procesy zachodzące w naszym magazynie oraz komunikację z firmami transportowymi. Zyskamy również wgląd w czasie rzeczywistym we wszystkie informacje o zapasach, co pozwoli nam podejmować lepsze decyzje. Easy WMS to narzędzie, które zapewni nam kompleksowe wsparcie logistyki.

Carlos García del CuraDyrektor ds. Logistyki w firmie TB Group

Bezpieczeństwo w każdych warunkach

Założona w 1973 roku firma TB Group specjalizuje się w produkcji i dystrybucji rękawic roboczych oraz odzieży i obuwia ochronnego, które chronią przed szerokim zakresem zagrożeń, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom z różnych sektorów przemysłu. Jest to możliwe dzięki filozofii firmy, która stawia na innowacyjność i jakość tkanin i innych materiałów wykorzystywanych w produkcji, co przekłada się na wytrzymałość i trwałość produktów.