Producent kosmetyków Nacomi uruchomi magazyn zarządzany przez Easy WMS

13/11/2019

FPUH Kamil, producent i dystrybutor naturalnych kosmetyków marki Nacomi, dynamicznie rozwija swoją działalność. W najbliższym czasie przy współpracy z Mecaluxem, uruchomi nowy magazyn zlokalizowany w Wilkowicach koło Bielska-Białej.

Obiekt będzie wyposażony w regały paletowe o wysokości 8,5 m, które pomieszczą 1881 palet. Zostanie zainstalowany także automatyczny magazyn pojemnikowy zapewniający miejsce do składowania 2772 pojemników.

Opracowane przez Mecalux oprogramowanie magazynowe Easy WMS będzie zarządzało wszystkimi operacjami logistycznymi, zapewniając ich maksymalną wydajność. Wdrożenie obejmuje również moduł Multi Carrier Shipping, który rozszerzy funkcjonalności systemu o bezpośrednią komunikację z firmą transportową realizującą dostawy, a także moduł przeznaczony do zarządzania magazynem w zakładach produkcyjnych, którego zadaniem będzie koordynowanie magazynu z fabryką poprzez sprawne zaopatrywanie produkcji.

Mirosław Gawliński - Dyrektor Przedsiębiorstwa
“Kluczowym czynnikiem decydującym o podjęciu współpracy z Mecaluxem była kompleksowość oferty umożliwiająca nam zamówienie regałów paletowych, magazynu automatycznego i oprogramowania WMS wraz ze sprzętem, od jednego dostawcy.”

Magazyn naturalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry marki Nacomi

Piękno w zgodzie z naturą

Nacomi to istniejąca od 2012 roku polska marka kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Firma dba o najwyższą jakość ekologicznych surowców oraz zapewnia staranną kontrolę procesu produkcji i składowania swoich produktów.