Mecalux czwarty rok z rzędu wyróżniony w raporcie 2024 Gartner® Magic Quadrant™ dotyczącym oprogramowania do zarządzania magazynem

14 maj 2024

Mecalux po raz czwarty z rzędu znalazł się w gronie firm wyróżnionych w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ for Warehouse Management Systems 2024. Raport amerykańskiej firmy badawczej Gartner prezentuje szczegółową analizę dostawców systemów zarządzania magazynem na rynku globalnym.

Easy WMS Mecaluxu w raporcie 2024 Magiczny Kwadrant dla Systemów Zarządzamia Magazynem

Easy WMS Mecaluxu w Gartner Magic Quadrant™ for Warehouse Management Systems 2024

 

„Uwzględnienie Mecaluxu czwarty rok z rzędu w raporcie Gartnera jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w opracowywaniu rozwiązań technologicznych, które poprawiają rentowność procesów logistycznych” – mówi Javier Carrillo, Dyrektor Generalny Mecaluxu.

System zarządzania magazynem Easy WMS, dostępny w 14 językach, od 24 lat usprawnia logistykę firm na całym świecie. Easy WMS zwiększa produktywność operacji takich jak przyjęcia towaru, magazynowanie oraz przygotowywanie i wysyłka zamówień.

Oprogramowanie, wdrożone w ponad 1100 instalacjach w 36 krajach, upraszcza i optymalizuje zarządzanie operacjami we wszystkich rodzajach magazynów, od instalacji obsługiwanych ręcznie po duże, w pełni zautomatyzowane centra logistyczne. Posiada funkcjonalności odpowiadające na wszelkie wyzwania logistyczne. Dostępna w chmurze wersja Easy WMS pozwala firmom skrócić czas wdrożenia i szybko dostosowywać się do zmieniających się potrzeb rynku.

Z myślą o firmach realizujących strategię omnikanałową i wielomagazynową Mecalux opracował również oprogramowanie Easy DOM – system przeznaczony do scentralizowanego zarządzania wieloma centrami dystrybucji i obsługiwania dużego wolumenu zamówień dziennie. Program wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie analityki danych i sztucznej inteligencji, integruje i synchronizuje poszczególnych uczestników łańcucha dostaw, od magazynów, sklepów i internetowych platform handlowych po różne systemy ERP, operatorów 3PL, firmy transportowe i call centers.

Wypełnij formularz, aby pobrać pełny raport Gartnera.

Zastrzeżenie Gartnera

GARTNER jest zastrzeżonym znakiem towarowym i znakiem usługowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i na świecie, a MAGIC QUADRANT jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych i zostały użyte w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Publikacja w wersji oryginalnej: Gartner, Magic Quadrant for Warehouse Management Systems, Simon Tunstall, Dwight Klappich, Rishabh Narang, Federica Stufano. 2 maja 2024.

Gartner nie promuje żadnych dostawców, produktów ani usług opisanych w swoich badaniach, a także nie doradza potencjalnym użytkownikom wyboru jedynie tych dostawców, którzy w badaniu uzyskali najwyższe noty lub zostali w inny sposób wyróżnieni. Publikacje badawcze firmy Gartner są oparte na jej opiniach i nie należy ich traktować jako prawdy absolutnej. W stosunku do niniejszego badania Gartner nie daje – ani w sposób wyraźny, ani w sposób dorozumiany – gwarancji przydatności handlowej ani przydatności do określonego celu.