Plan magazynu

Plan magazynu – dlaczego do jego realizacji warto wybrać Mecalux?

20 gru 2019

Zamierzasz zmienić plan magazynu? A może dopiero zaczynasz działalność i szukasz pomocy w przygotowaniu od podstaw projektu układu magazynu i łańcucha dostaw?

Do kogo zwrócić się o pomoc? Jaka firma mogłaby Ci pomóc i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania? Oto cztery powody, dla których warto zdecydować się na współpracę z Mecaluxem przy projektowaniu planu magazynu i wdrażaniu jego założeń.

Doświadczenie

Pięćdziesiąt lat doświadczenia i projekty realizowane w ponad 70 krajach – te liczby mówią same za siebie. Firma Mecalux zawsze dostarcza swoim Klientom najlepsze dostępne rozwiązania, które pozwolą sprostać ich potrzebom logistycznym.

Prowadzimy działalność na całym świecie. Wybudowane przez nas centra dystrybucyjne i magazyny, zarówno niewielkie realizacje, jak i wielkie przedsięwzięcia logistyczne, znajdują się m.in. w Hiszpanii, Polsce, Francji, Niemczech, Meksyku, Brazylii, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech.

Specjaliści Mecalux zawsze gotowi są dzielić się z Klientami swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi z każdym zakończonym projektem. Wiemy, że praca zespołowa, będąca połączeniem wysiłku i umiejętności ekspertów z wielu dziedzin, pozwoli pomyślnie ukończyć nawet najbardziej złożone realizacje i zaspokoić wszystkie wymagania każdego Klienta.

Orientacja na klienta

Już od momentu pierwszego kontaktu z nami poświęcimy Twojemu projektowi 100% naszej uwagi. Od samego początku nasi specjaliści będą proponować rozwiązania, które przyniosą Twojej firmie najwięcej korzyści.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzamy dogłębne analizy potrzeb naszych Klientów, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, którą mogą mieć wpływ na opracowanie najbardziej wydajnego rozwiązania magazynowego. Czy jest to budowa tradycyjnego magazynu, dostarczenie konkretnego systemu składowania, czy automatyzacja istniejącego obiektu, doradzimy najlepszą opcję, która w pełni wykorzysta specyfikę działalności Twojego przedsiębiorstwa.

Wiedza

Nasi specjaliści to najlepsi eksperci na rynku, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i śledzą najnowsze trendy w branży logistycznej. Dzięki temu możemy wdrażać w naszych projektach najnowocześniejsze technologie, na przykład rozwiązania funkcjonujące w oparciu o Internet rzeczy (Internet of Things, IoT) lub analizy Big Data. Nad rozwojem naszego systemu zarządzania magazynem Easy WMS nieustannie pracuje zespół ponad 170 wykwalifikowanych inżynierów. Ich dziełem jest oprogramowanie umożliwiające zwiększenie wydajności pracy każdego przedsiębiorstwa.

Spraw, aby Twoja firma była w czołówce branży, w które działasz, dzięki połączeniu Twoich pomysłów i projektu z naszym doświadczeniem i wiedzą.

Kompleksowa usługa

Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie prac, od wstępnego pomysłu, przez plan magazynu, po jego końcową postać wraz z implementacją rozwiązań magazynowych i upewnienie się, że wszystkie procesy logistyczne odbywają się w prawidłowy sposób. Wszystko po to, aby dostarczyć Ci optymalnie działający projekt.

Jednak nasza oferta współpracy na tym się nie kończy. Zapewniamy również odpowiednie szkolenia dla Twojego personelu magazynowego, dzięki którym Twój łańcuch dostaw będzie funkcjonował na najwyższych obrotach.

Wybór Mecaluxu to też nieustanne działania nad optymalnym funkcjonowaniem Twojego magazynu. Naszym Klientom zapewniamy nieprzerwane wsparcie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że Twój magazyn działa w sposób zgodny z opracowanym wcześniej projektem.

Zarówno w przypadku zaprojektowania planu magazynu, jak i realizacji najbardziej efektywnego rozwiązania magazynowego dla Twojego przedsiębiorstwa wybranie do tego celu firmy Mecalux będzie najlepszą decyzją.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem +48 22 307 43 80 lub za pośrednictwem formularza online. Nasi specjaliści z chęcią pomogą wyjaśnić wszelkie wątpliwości.